wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Znęcał się nad partnerką i jej dziećmi. Dziewczynce wykręcał ręce, chłopca bił po twarzy

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

  • 11 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: KRP IV

38-latek znęcał się nad swoją partnerką i jej dziećmi. Wszczynał awantury, wyzywał i groził, że zabije. Dziewczynce wykręcał ręce, chłopca bił po głowie. Był agresywny i niebezpieczny. Jak ustalili policjanci - nie był to jednorazowy występek. Został umieszczony w areszcie, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Wszczynanie awantur, wyzywanie i groźby 

Kilka dni temu policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Z informacji wynikało, że mężczyzna miał pobić partnerkę. Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, a także dwójkę jej dzieci - córkę w wieku 5 lat i syna w wieku 18 lat. Z ustaleń wynikało, że agresywny mężczyzna wyzywał kobietę, a także uderzył ją w twarz. Groził jej również, że ją zabije. Okazało się, że 38-latek stosował przemoc nie tylko wobec kobiety, ale również wobec jej dzieci - dziewczynce wykręcał ręce, a chłopca uderzał po twarzy. Takie sytuacje miały miejsce od kilku miesięcy. 


W trakcie interwencji policjantów, 38-latek, który był oprawcą, wrócił do domu. Został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do policyjnej celi. 

Policjanci zebrali materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad swoją partnerką i jej dziećmi. Wspólnie z prokuratorem wystąpiono z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec 38-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny aresztu na trzy miesiące. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

Pamiętajcie - jeśli wiecie, że komuś dzieje się krzywda, reagujcie. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod