wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Wypadek na S8. Samochód zjechał z trasy, przebił barierkę, koziołkował

Jedna osoba poszkodowana

  • 25 listopada 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

W dniu wczorajszym, wieczorem, doszło do wypadku na S8 mniej więcej na wysokości Nadarzyna. Kierowca samochodu marki citroen, z niewiadomych przyczyn, zjechał z trasy, przebił barierę energochłonną i siatkę zabezpieczającą, koziołkował i swoją jazdą zakończył na drodze serwisowej. Policja, po czasie, podała, że jedna osoba jest poszkodowana. 

Przebieg zdarzenia 

Samochód osobowy jechał w stronę Katowic, z niewiadomych przyczyn nagle zjechał z drogi, przebił się przez barierkę energochłonną, przeleciał przez rów, przebił siatkę zabezpieczającą, a następnie koziołkował. Swoją jazdę zakończył na drodze serwisowej, na kołach. Auto było kompletnie zniszczone, a podróżowały nim dwie osoby.


Jak podała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji: 

Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 18.30. Kierujący pojazdem citroen stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Był trzeźwy. Jechał z dziewczyną, która została poszkodowana w zdarzeniu. Jest aktualnie badana przez zespół medyczny i najprawdopodobniej pojedzie do szpitala

Po wypadku występowały utrudnienia w stronę Katowic. Jeden pas ruchu był zablokowany, co sprawiło, że na trasie utworzył się korek. 
Dodaj komentarz

Przepisz kod