wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Usiłowanie zabójstwa szwagra i uszkodzenie ciała żony

Grozi mu nawet dożywocie

  • 12 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: KRP VI

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego komisariatu na Targówku w wyniku interwencji zatrzymali 55-latka, który z nożem rzucił się na swojego szwagra. Na komisariacie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa 47-latka i uszkodzenie ciała żony. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 


Wszystko z zazdrości

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek po godzinie 17:00 w mieszkaniu na terenie Targówka. Policjanci dostali wezwanie, że 55-latek rzucił się z nożem na swojego szwagra, grożąc mu zabójstwem. Błyskawicznie pojechali na miejsce. 

Ustalili, że zaatakowany mężczyzna się bronił, ale mimo to został zraniony nożem w klatkę piersiową, plecy, ręce i dłonie. 47-latek trafił do szpitala. Lekko ranna została również żona 55-latka. 

55-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Po zgromadzeniu materiału 55-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa szwagra, a także uszkodzenia ciała swojej żony. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Jak udało się ustalić śledczym - motywem miała być zazdrość. 

Mężczyźnie grozi teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod