wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Samochód wypadł z drogi i uderzył w dom starszej kobiety

Uszkodzona konstrukcja, a telewizor wypadł do sąsiedniego pokoju

  • 24 listopada 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie

Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad samochodem, a następnie wypadł z drogi, uszkodził ogrodzenie posesji, a następnie uderzył w ścianę, całkowicie niszcząc konstrukcję. Dom starszej kobiety został bardzo zniszczony. 

Tragiczny wypadek

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 17 na ul. Złotej w Legionowie. Justyna Stopińska, oficer prasowy policji w Legionowie, przekazała, że otrzymali zgłoszenie, że pojazd wjechał w dom jednorodzinny. 

Dom 84-letniej mieszkanki został bardzo zniszczony. Zarówno 53-letniemu kierowcy i kobiecie nic się nie stało. Kierujący był trzeźwy, a okoliczności zjechania z drogi nie są znane. 


Ogromne zniszczenia 

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy usłyszeli zgłoszenie o "wybuchu telewizora". 

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie na swoim facebookowym profilu: 

Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali samochód osobowy wbity w ścianę domu. Zadysponowano ZRM, Policję oraz nadzór budowlany. Kierującemu pojazdem i mieszkance budynku nic się nie stało, jednak poważnie uszkodzona została konstrukcja ściany, jak i sam pojazd

Dalej we wpisie pojawia się informacja o rzeczonym telewizorze: 

Siła uderzenia rozrzuciła elementy konstrukcyjne ściany po całym pokoju, rozerwała kaloryfer i meble, a sam telewizor ze zgłoszenia wylądował w sąsiednim pomieszczeniu

Po zakończeniu czynności, które prowadziła policja, strażacy usunęli samochód z posesji, wsparli konstrukcję domu, podpierając uszkodzoną ścianę drewnem. Używając desek i plandeki osłonili ścianę, a także naprawili ogrodzenie. 

zniszczenia
Dodaj komentarz

Przepisz kod