wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Przejazd kolejowy na Baletowej będzie zamknięty na tydzień

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów

  • 10 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Kolejarze wracają do remontu przejazdu kolejowego na ul. Baletowej. To oznacza utrudnienia zarówno dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Przez tydzień ruch będzie odbywał się objazdami. Zawieszone zostanie kursowanie autobusów linii 809. Prace rozpoczęły się z niedzieli na poniedziałek, a całość potrwa do 16 stycznia. Na ten czas przejazd jest kompletnie wyłączony z ruchu. Objazdy odbywać się będą ulicami: Puławską, Karczunkowską, Dawidowską i Starzyńskiego. 


Objazdy z powodu zamknięcia przejazdu 

Kierowcy, którzy jechać będą Baletową od strony Puławskiej, będą musieli skręcić w lewo na skrzyżowaniu z Kórnicką. Wyjazd z Kórnickiej możliwy będzie jedynie w prawo w kierunku Puławskiej. Zmiany w organizacji ruchu nie będą dotyczyły dojazdów do posesji. 

Przez czas trwania prac, nie będą kursowały autobusy linii 809. W zastępstwie dodatkowy kurs będzie miała linia 737. Pasażerowie będą mogli skorzystać z niego w dni powszednie na trasie: Władysławów - Ursynów Płn. Zmiany dotyczą również linii 209, a jej kursy skrócone zostaną do przystanku Kórnicka. W trakcie prac nie będą dostępne przystanki PKP Dawidy i Dawidy. 

objazdy Baletowa
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod