wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Próba gwałtu na Bemowie. Policja jednak nie szuka podejrzanego

Ofiara nie złożyła zawiadomienia

  • 22 listopada 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Na facebookowej grupie dla mieszkańców dzielnicy Bemowo, krąży post o tym, że jedna z mieszkanek została napadnięta na tle seksualnym. Jak relacjonuje kobieta: do napaści doszło 17 listopada, tuż przed północą. Napastnik miał zajść ją od tyłu, a następnie dotykać jej i próbować wciągnąć w krzaki. Na całe szczęście, kobiecie udało się obronić. Jak mówi, dwóch przypadkowych mężczyzn zaczęło gonić podejrzanego, aby spróbować go złapać. Gonili go od okolicy Biedronki na Wrocławskiej do Zachodzącego Słońca, ale nie udało im się go złapać. 


Policja nie szuka podejrzanego 

Policja nie szuka podejrzanego, a to wszystko dlatego, że kobieta nie złożyła zawiadomienia w sprawie próby gwałtu. Jak informuje komisarz Marta Sulowska: 

17 listopada przed północą policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie w sprawie szamotaniny, do jakiej doszło pomiędzy kobietą i nieznanym jej mężczyzną, który po chwili uciekł. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej. Nie złożyła zawiadomienia w tej sprawie, ale policja się nią interesuje.

Zalecamy wzmożoną ostrożność. 
Dodaj komentarz

Przepisz kod